Novinky

Moc děkujeme za váš zájem o naše představení. I letos jste nás moc mile překvapili a premiéru vyprodali během tří dnů!
S velikou radostí vám tedy oznamujeme že už od 8. června zahajujeme předprodej na reprízu představení, kterou odehrajeme 26. června v 19 hodin v prostorách Orlovny.
Vstupenky s místenkou budou prodávány opět v prodejně COOP, za cenu 70,- Kč.
 

Předprodej na premiéru

25.05.2015 17:54
Předprodej na premiéru
 
Přijměte naše pozvání na premiéru hry Noc na Karlštejně, která proběhne již 19. června v 19 hodin v Orlovně v Kotvrdovicích. Cena jedné vstupenky s místenkou je 70,- Kč. Předprodej vstupenek bude zahájen od 1. června v Jednotě COOP Kotvrdovice.
Všichni jste srdečně zváni.
 

Přípravy na premiéru

09.05.2015 10:19

V současné době se celý soubor pilně připravuje na novou premiéru. Finišujeme, a proto se zde brzy objeví informace o termínech plánovaných představení. Doufáme, že naši celoroční přípravu oceníte stejně jako v loňském roce. Zůstaňte naladěni :-)

<< 8 | 9 | 10 | 11 | 12 >>

Vítejte na stránkách ochotnického souboru divadla SRDCEM!

Na tomto webu najdete stručnou prezentaci aktivit ochotnického souboru divadlo SRDCEM, které vzniklo v Kotvrdovicích na podzim roku 2013. 

Aktuálně jsou tu pro vás reprízy a derniéra pohádky S čerty nejsou žerty, které jsou plánovány na termíny 11. a 12. října od 19 hodin a sobotu 19.října od 19 hodin, tradičně v Orlovně v Kotvrdovicích, kde můžeme do akce zapojit i naše unikátní otočné pódium. 

Vstupenky je možné objednat na e-mailu kovarmat@seznam.cz, za obvyklou cenu 70Kč/ks.

Těšíme se na další setkání!

Vaše Divadlo SRDCEM