Novinky

Přijďte mezi nás

31.10.2014 19:10

Naše divadlo zve všechny zájemce kteří by se k nám rádi přidali, na první oficiální zkoušku nové sezóny, která je plánována na neděli 9. listopadu od 17:30 v prostorách Orlovny.

V pátek 24. října jsme naposledy odehráli hru Záskok. I derniéra se nesmírně vydařila a celému souboru tak zůstávají skvělé vzpomínky na naši první sezónu a první společné představení. Doufáme, že i další období, které nás nyní čeká bude stejně úspěšné a vy, naše publikum nám zachováte svoji přízeň. Za tu dosavadní všem moc děkujeme!

Zveme tímto všechny naše příznivce na derniéru představení Záskok, která proběhne v pátek 24. října opět v prostorách kotvrdovické Orlovny od 19 hodin. Předprodej vstupenek bude zahájen v pondělí 6. října ve sportklubu Orlovny, cena za vstupenku je 70,- Kč. Jedná se o derniéru představení, tzn. poslední příležitost zhlédnout Záskok v nastudování našeho souboru. Těšíme se na zatím poslední cimrmanovské setkání.

<< 9 | 10 | 11 | 12 | 13 >>

Vítejte na stránkách ochotnického souboru divadla SRDCEM!

Na tomto webu najdete stručnou prezentaci aktivit ochotnického souboru divadlo SRDCEM, které vzniklo v Kotvrdovicích na podzim roku 2013. 

Aktuálně jsou tu pro vás reprízy a derniéra pohádky S čerty nejsou žerty, které jsou plánovány na termíny 11. a 12. října od 19 hodin a sobotu 19.října od 19 hodin, tradičně v Orlovně v Kotvrdovicích, kde můžeme do akce zapojit i naše unikátní otočné pódium. 

Vstupenky je možné objednat na e-mailu kovarmat@seznam.cz, za obvyklou cenu 70Kč/ks.

Těšíme se na další setkání!

Vaše Divadlo SRDCEM