Novinky

Poděkování

25.04.2014 11:21

Děkujeme všem divákům, kteří shlédli premiéru i reprízu našeho prvního představení. Je úžasné že oba večery jsme měli tu čest hrát před vyprodaným sálem a jsme velmi rádi, že se setkáváme s kladnými ohlasy na naši práci. V dohledné době však neplánujeme další představení. Jakmile budeme mít pro vás další novinky, najdete je samozřejmě jako první právě zde.

Ještě jednou děkujeme za vaši podporu a přízeň a těšíme se na další setkání s vámi, naším obecenstvem v budoucnu.

V pátek 18. dubna vyjde krátký článek o naší premiéře v blanenském Monitoru. V elektronické podobě vám jej k nahlédnutí přinášíme již dnes. 

Fotografie z premiéry

13.04.2014 16:12

Ve fotogalerii najdete fotografie z premiéry Záskoku, která proběhla v pátek 11. dubna v Kotvrdovicích. Autorkou všech fotografií je paní Klára Kučerová, které tímto moc děkujeme!

www.divadlosrdcem.cz/fotogalerie/

<< 10 | 11 | 12 | 13 | 14 >>

Vítejte na stránkách ochotnického souboru divadla SRDCEM!

Na tomto webu najdete stručnou prezentaci aktivit ochotnického souboru divadlo SRDCEM, které vzniklo v Kotvrdovicích na podzim roku 2013. 

Aktuálně jsou tu pro vás reprízy a derniéra pohádky S čerty nejsou žerty, které jsou plánovány na termíny 11. a 12. října od 19 hodin a sobotu 19.října od 19 hodin, tradičně v Orlovně v Kotvrdovicích, kde můžeme do akce zapojit i naše unikátní otočné pódium. 

Vstupenky je možné objednat na e-mailu kovarmat@seznam.cz, za obvyklou cenu 70Kč/ks.

Těšíme se na další setkání!

Vaše Divadlo SRDCEM