Novinky

Nová světla

04.04.2017 09:01

V Orlovně byla před několika týdny instalována zcela nová světelná technika a letošní představení tak bude oproti těm předchozím mmnohem kvalitněji nasvíceno. Děkujeme naší domovské obci Kotvrdovice a také společnosti KOPLAST spol. s r.o., bez jejichž významné finanční podpory by nebylo možné instalaci nové světelné techniky realizovat. 

Předprodej Strašidlo

21.03.2017 10:45

Milí příznivci našeho souboru, premiéra letošní hry se opět přiblížila. Tentokrát odehrajeme hned dvě představení těsně po sobě, konkrétně v pátek 7. dubna a v sobotu 8. dubna, vždy od 19hodin. Předprodej na obě představení bude zahájen v pondělí 27. 3. tradičně v Jednotě COOP Kotvrdovice. Tešíme se na vás!

Zkoušíme

12.12.2016 16:06

Už několik týdnů zkoušíme v lehce obměněné sestavě nové představení s premiérou plánovanou na duben 2017. Těšit se můžete na klasiku Oscara Wildea Strašidlo Cantervillské. Do galerie postupně přidáváme fotografie ze zkoušek. 

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Vítejte na stránkách ochotnického souboru divadla SRDCEM!

Na tomto webu najdete stručnou prezentaci aktivit ochotnického souboru divadlo SRDCEM, které vzniklo v Kotvrdovicích na podzim roku 2013. 

Aktuálně je tu pro vás druhá repríza! V pátek 11. května od 19 hodin uvede náš soubor premiéru nastudování již páté hry v našem podání. Tentokrát uvidíte pestrou fresku ze života študáků a kantorů pod názvem Škola základ života. 

Předprodej vstupenek bude zahájen ve středu 3. května tradičně v Jednotě COOP Kotvrdovice za obvyklou cenu 70,- Kč/ks. 

Těšíme se na letošní setkání!

Vaše Divadlo SRDCEM